Home >> PROJEKTY
PROJEKTY
Budujemy dom energooszczędny
Sobota, 29 listopad 2014

Szkoła bierze udział w projekcie "Budujemy dom energooszczędny".


Program adresowany jest do uczniów klas drugich szkół ponadgimnazjalnych w zawodzie: technik budownictwa, technik urządzeń sanitarnych, technik ochrony środowiska oraz technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej.


Wiecej…
 
Prezentacja "Dobra szkola w pieknym miescie"
Wpisany przez Administrator   
Sobota, 1 Wrzesien 2012

skk w psbigPrezentacja dwujezyczna wykonana przez uczniów klasy 3H uczestniczacych w Konkursie Grantówn w ramach projektu Szkola Kluczowych Kompetencji

Obejrzyj prezentacje

 
MOJA FIRMA. Bede przedsiebiorca
Wpisany przez Administrator   
Czwartek, 30 Wrzesien 2010 19:00

Od pazdziernika 2010 do stycznia 2012 w PSBiG bedzie realizowany projekt MOJA FIRMA. Obejmuje on 160 uczniów Panstwowych Szkól Budownictwa i Geodezji oraz 80 uczniów Lubelskiego Centrum Edukacji Zawodowej w Lublinie.

Wiecej…
 
Moja szansa - Mój ECDL PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Sroda, 29 Wrzesien 2010 23:00

W roku szkolnym 2010-2011, 105 uczniów PSBiG wezmie udzial w 130 godzinnym kursie realizowanym w ramach projektu Moja szansa - Mój ECDL

Glównym celem projektu, wspólfinansowanego ze srodków Europejskiego Funduszu Spolecznego, jest zwiekszenie szans edukacyjnych i zawodowych uczniów szkól zawodowych z Lublina poprzez uzyskanie certyfikatów ECDL.

Wiecej…
 
Szkola kluczowych kompetencji PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Piatek, 25 Wrzesien 2009 23:00

skk w psbigW roku szkolnym 2009/10 przystapilismy do realizacji projektu "Szkola kluczowych kompetencji. Program rozwijania umiejetnosci uczniów szkól Polski Wschodniej" finansowanego ze srodków Unii Europejskiej i Budzetu Panstwa.

Celem Projektu jest zwiekszenie dostepnosci do rozwoju kompetencji kluczowych uczniów szkól ponadgimnazjalnych o profilu zawodowym oraz szkól policealnych w Polsce Wschodniej.

Wiecej…