Copyright 2020 - PSBiG Lublin 2017

REPREZENTACJA SIATKARZY PSBiG RZĄDZI W LUBLINIE!

REPREZENTACJA PSBiG ZE ZŁOTYM MEDALEM W MISTRZOSTWACH SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH.

Nasza szkoła po dramatycznym meczu pełnym zaangażowania naszych uczniów i dramatycznych zwrotów akcji wygrała mecz po tie – breaku z V LO w Lublinie (ubiegłorocznym mistrzem Lublina) Nasza reprezentacja nie była faworytem tego spotkania ponieważ w V LO od kilku lat funkcjonuje Siatkarski Ośrodek Szkoleniowy ,utrzymują bardzo wysoki poziom siatkarski więc naturalnie byli oni faworytami tegorocznych rozgrywek

Naszą szkołę reprezentowali następujący zawodnicy:

  • Mateusz Czajkowski ,
  • Hubert Litwiniuk ,
  • Damian Janczak ,
  • Krzysztof Cnota,
  • Oskar Oszust,
  • Szymon Grzywa,
  • Mateusz Stasiak,
  • Sebastian Stasiak,
  • Gabriel Oszust.

Do zwycięstwa poprowadził ich doświadczony trener reprezentacji, nauczyciel wychowania fizycznego: mgr Andrzej Budziński.