Copyright 2021 - PSBiG Lublin 2017

9 marca odbył się w naszej szkole konkurs języka angielskiego dla szkół gimnazjalnych pod hasłem Mistrz Ortografii. Konkurs organizowany był przez nauczycieli języka angielskiego z PSBiG

 

Gościliśmy 92 uczniów z lubelskich gimnazjów wraz z opiekunami. Gościem specjalnym był trener drużyny footballu amerykańskiego Randy Hacker, który po przeprowadzeniu dyktanda zapoznał uczestników z zasadami gry w football.

Po prezentacji wystąpili uczniowie naszej szkoły z teatrzykiem pt. Lektury na wesoło. Gratulujemy wszystkim uczestnikom a szczególnie finalistom.

  • I miejsce zdobyła Maja Emilia Owe-Larsson z Gimnazjum nr 16 w Lublinie,

  • II miejsce Maja Modrzewska z Gimnazjum nr 10 w Lublinie

  • III miejsce Jakub Dolecki z Gimnazjum nr 8 w Zespole Szkól nr 10.

Organizatorzy konkursu Mistrz Ortografii chcieliby podziękować wszystkim zaangażowanym w pomoc uczniom, a w szczególności prowadzącym konkurs zarówno w ubiegłym jak i tym roku - Elizie Chorębale i Karolowi Smętkowi uczniom klasy 3O.

Na zdjęciu z trenerem drużyny 'Tytani' Randy Hackerem.

Agata Ujma