Copyright 2019 - PSBiG Lublin 2017

Każdego roku w okresie przedświątecznym staramy się w szkole organizować wydarzenia, które pomogą naszej społeczności przygotować się do radosnego świętowania Bożego Narodzenia.

W tym roku młodzież działająca w Szkolnym Klubie Wolontariatu pod opieką Bernardy Michaluk przygotowała spektakl pt. „Wigilijna ulica”. Spotkania i próby pokazały, jak młodzież z różnych klas (starszych i młodszych) z różnych typów szkół potrafi organizować się i pięknie pracować tworząc wspólnotę.

W ten sposób młodzi ludzie solidaryzują się, uczą pracy w zespole, doświadczają, że razem mogą stworzyć coś naprawdę dobrego i wartościowego. Spektakl został przyjęty zarówno przez nauczycieli, jak i młodzież, z ogromną sympatią