Copyright 2021 - PSBiG Lublin 2017

W związku z udzieloną przez Panią/Pana zgodą , podstawą prawną przetwarzania podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest przepis art.6 ust.1 lit. a ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE

 

Informujemy , że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dyrektor Państwowych Szkół Budownictwa i Geodezji im. H. Łopacińskiego w Lublinie.

 

Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pisemnie na adres Administratora danych.

 

Pani/Pana dane są przetwarzane w postaci Imienia, Nazwiska i wizerunku, umieszczonego na stronie Internetowej w celu prowadzenia działań polegających na przekazywaniu informacji z wydarzeń oraz działań promocyjnych szkoły. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, niezbędne do w/w czynności.

 

Dane osobowe umieszczone na stronie będą przetwarzane do momentu zaprzestania publikacji w/w strony lub wycofania zgody.

 

Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych, jeśli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych przez PSBiG w Lublinie narusza przepisy o ochronie danych osobowych.

 

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

 

Jeśli chce Pani/Pan zmienić zakres przetwarzanych przez nas danych, w tym wnieść sprzeciw i/lub cofnąć swoja zgodę, prosimy o wysłanie wiadomości na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.